| CrIsSLoveCristi a întrebat:

Care parte din Twilight va place mai mult?

13 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

"Twilight Saga Breaking Dawn". Este filmul meu preferat din serie deoarece are mult suspans combinat in acelasi timp cu romantism, iar actiunea este mult mai "apetisanta". Imi plac toate filmele din serie, dar in mod special mi-a placut si primul film pentru ca este mai adolescentin, inca nu a trecut la formalitati privind casatoria si necesitatile pe care le aduce aceasta. Se bazeaza mai mult pe viata adolescentilor, imbinand in acelasi timp si actiunea. Filmele mele preferate.

| NoChanceForUs a răspuns (pentru mariacris98):

Cred că am dormit, mai exact unde-i acțiunea și suspansul? Când ăla se transformă în Lessie prin ploaie sau când apare prima scenă de bătaie constănd într-un pumn? Sau poate când ăla se transformă în drujbă cu sclipici și rupe mobila cu aia în pat?

| VladimirPutin a răspuns:

Niciuna

| Rose3 a răspuns:

Toate, in special ultima partelove struck

| NoChanceForUs a răspuns:

Aia în care moare Edward.

| BellaMarie a răspuns (pentru NoChanceForUs):

Nu moare in nici o parte :]

| Alexashadow a răspuns:

Twilight si New Moon mi se pare mai interesante, desi ultima parte e destul de frumoasa. Poti sa citesti cartile, sunt mai captivante.

| BellaMarie a răspuns:

Zorii de zii desigur!
Aici insfarsit vampirul si nemuritoarea se casatoresc pana cand afla ca Bella e insarcinata.Din pacate ea slabeste foarte mult din cauza fatului si ii cere ajutorul lui Rosalie. Jacob sufera mult din aceasta cauza.Pana la urma Bella naste dar moare Edward ii injecteaza veninul iar el "turbeaza" pentru ca bella nu se transforma si apoi incepe sa o muste de gat de picior si de mana.La sfarsitul filmului Bella se transforma.E foarte frumoasa ca nou nascuta

| Rebe97 a răspuns:

Toate

| 3rdWW a răspuns:

Reclamele.

| tzze a răspuns:

Iti dai seama ca fiecare parte e super frumoasa prin detaliile care intervin si intamplarile neasteptate. Cred ca finalul va fi divin. Mie imi plac toate. O seara faina

| StefyRO a răspuns:

Toate

| SummertimeSadness13 a răspuns:

Toate...