| anonim_4396 a întrebat:

Cui ii place Anatomia lui Grey(Grey's anatomy) si de ce?

Răspuns Câştigător
| laryyssaa a răspuns:

Mie imi place!
pentru ca e serial medical si sunt moarta dupa chestii d genu
si pentru ca e interesanta povestea personajelor

4 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Îmi place foarte mult,mă uit ori de câte ori am ocazia. De ce? Pentru că sunt pasionată de chestii de genul ăsta(cazuri interesante, umor, dramă and stuff).
Baftă!

| SuperMagicSmile a răspuns:

Pai,in primul rand are unele cazuri zare ori sunt umimitoare(de ex. cei doi care au fost blocati pe o teava care s-a infipt direct in ei) sau foarte amuzante(de ex. barbatul acela care a ramas "blocat" in fosta lui sotie).pe deasupra, arata si vietile personale a medicilor una mai complicata ca cealalta...

| Silviu17 a răspuns:

Mie imi place deoarece este prezentata viata mediciilor atat la spital cat si in viata privata.Acest serial ii indruma pe foarte multi tineri de a urma o facultate de medicina pentru ca pe urma sa devina niste medici excelenti... Oricum este un serial super... Sper ca si tie iti place.

| Noeru a răspuns:

Mie imi place "Anatomia lui Grey", e interesant si amuzanthappy