| coopilluu a întrebat:

Hey! Voua va place Grey's Anatomy (Anatomia lui Grey)? Mie unul da. Ce parere aveti despre ultimul episod al sezonului 6?

2 răspunsuri:
| lays a răspuns:

Ador anatomia lui grey:X:X:X.sincer nu stiu la ce sezon suntstraight facema uit si atat...big grin

| Andreea153 a răspuns:

ADOOOOOR Grey's Anatomy. Episodul de care zici tu mi s-a parut super creepy si ciudat, dar emotionant, am vazut cat de mult il iubeste Meredith pe Derek si ce fel de prietena e Cristina pentru Meredith