| Mihaela23_2814 a întrebat:

Cui ii place Anatomia lui Grey? Si ce personaj va place cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| AnnaMariaaa a răspuns:

Mie imi place, de fapt sunt obsedatalove struck am vazut serialul de 7 ori si acum ma uit iar.normal McDreamylove struck al tau?smug

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu pot spune că îmi place un personaj anume, serialul îți generează o anumită stare și fiecare personaj are contribuția sa. E printre cele mai bune seriale văzute de mine. Baftă!

| Sayoko a răspuns:

Mie. Dar nu ma prea uit ca nu stiu cand e si la ce ora. Personajul care imi place e Grey.