| MonkeyBoy a întrebat:

Va place "Anatomia lui Grey"?

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Asta e o intrebare pe gustul meu happy
Ador Anatomia lui Grey love struck
Am inceput sa ma uit de curand, si ma uit si pe Diva(sezonul 2), si la PC(sezonul 1)
Ma bucur ca mai exista oameni care se uita happy Preferatii mei sunt Derek si Izzy :X
Tie?

| whatevernvm a răspuns:

Da imi place. Si nu s-a terminat, e pe Diva Universal.

| xlollypop a răspuns:

Da, imi place mult de tot:*m-am uitat de 3 ori la serialu asta. e f frum dar nu intrece tvdhappy

| With0utName a răspuns:

Daaa...am vazut toate sezoanele intr-o saptamana, asa de mult imi placea laughing

| Rukhsandra a răspuns:

DAA! Este serialul meu preferat (H) cred ca l-am vazut de vreo 7 ori cap coada ...stiu sunt disperata dupa el big grin

| 20thoughts a răspuns:

Da dar s-a teminat din pacate

| AleXzpm a răspuns:

Da