| Artemesia a întrebat:

Cui ii place anime-ul "Vampire Knight"?
Care este cuplul vostru preferat si de ce?
Cum credeti ca se va termina?
Sunt curioasa sa aflu parerea voastra!winking
Mă puteţi ajuta? Va rog mult sa va spuneti opinia! happy

Răspuns Câştigător
| loveanime a răspuns:

Ador Vampire Kight. Cuplul meu preferat e Zero X Yuuki, dar nu imi place ca la final Yuuki ramane ce Kaname.

8 răspunsuri:
| saku970 a răspuns:

Eu am vazut ambele sezoane si ador anime-ul,la sfarsit Yuuki ramane cu Kaname, iar dupa parerea mea cuplul preferat este Kaname si Yuuki, la inceput fusese Zero si Yuuki dar mi s-a schimbat parerea pe parcursul sezonului 2. Sper sa fie si un sezon 3 adica am auzit ca o sa fie si sunt tare nerebdatoare sa vad daca chiar o sa fie!

| Myuu a răspuns:

Imi imi place mult cuplul Zero si Yuuki, dar din pacate Yuuki va ramane cu Kaname deoarece sunt frati.As vrea sa existe si sezonul 3!

| Artemesia explică:

Pai, eu am vazut sezonul I doar ( si nu pana la capat, pana la ep 10).
Stiu ca exista 2 sezoane si ca va exista si al 3-lea, insa n-am habar cum se va sfarsi. Dar eu n-as vrea ca Yuuki sa ramana cu Kaname, nu stiu de ce, dar imi place mai mult cuplul Yuuki şi Zero.
Dar fiecare are parerea sa proprie si cum se spune: "Gusturile nu se discuta".
Va multumesc oricum pentru raspunsuri! happy

| RoxYuuKikyo a răspuns:

Este desenul meu preferat. Cuplul meu preferat este Yuuki x Kaname. Nu vreau sa-mi imaginez sfarsitul pentru ca in al 3 lea sezon vom afla sfarsitul. Imi doresc sa fie Yuuki x Kaname dar sunt mai mari sanse la Yuuki x Zero. Si ei se potrivesc dar...cred ca stii cum e sa iti doresti ceva care stii ca nu prea sunt sanse sa se intample.

| Phantasmagoria a răspuns:

Bunabig grin
Eu ador Vampire Knight. Am vazut amandoua sezoanele.
Cu siguranta.imi placea Kaname si Yuuki. Vor fi impreuna...dar ea il va iubi pe Zero, din pacate. :-

| リナ a răspuns:

Si eu ador acel anime ^.^ [http://www.youtube.com/......killerdoll e bestial! am vazut cele 2 sezoane... al 3lea nu l-au scos inca :-

| alysa_7968 a răspuns:

Eu am vazut ambele sezoane cuplul preferat este Kaname si Yuki dar imi pare rau ca Zero va ramane singur sper ca se va face si al 3 sezon si sa-si gaseasca si Zero o fata daca nu a fost sa fie cu Yuki.

| Madeline_8763 a răspuns:

Da, şi mie îmi place acest anime.
Este adevărat că nu l-am văzut până la sfârşit, dar din ce-am văzut sunt de părere că Yuuki ar trebui să rămână cu Zero.
Acesta este cuplul meu favorit din anime, însă nu ştiu cum o să se termine. happy

Întrebări recente