| astamikcuochisorycapruy a întrebat:

Cui ii place filmul Baieti de bani gata? the boys befor flowers?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Majoritatea din ele sunt curve care isi ascund fata dupa un vai ce suflet inocent am si au fata de demon cand le toaca banii celor care se folosesc de ele.

| astamikcuochisorycapruy explică (pentru mgtow):

Da, ai dreptate, dar... mie una imi place episodul, dar asta nu inseamna ca imi plac toate personajele, adica m-a impresionat cu cate putere a putut sa lupte Geum jan Di pentru dragostea care i-o porta lui Go Jun Pyo, si eu nu cred ca ea era o curva care isi ascundea fata sub un suflet inocent.Fiecare cu parerile lui sad