| Rianana a întrebat:

Cui ii place filmul Iubiri Secrete? Ce parere aveti despre Radu, Irina, Maria, Andrei? dau funda pentru cel mai dezvoltat raspuns.tongue

Răspuns Câştigător
| myhaelutzza a răspuns:

Buna! Urmaresc fiecare episod din Iubiri secrete.Despre personaje.Radu imi place ca are simtul umorului f dezvoltat, cu toate k are si defecte fiind cam afemeiat si nu poate sa aiba o relatie stabila spre deosebire de fratele sau Andrei care de altfel e un exemplu pentru ceilalti(asta pana in episodul de astazi).De Irina sincer nu imi place.mai mult imi placea Delia, Irina fiind prea naiva si uratica si Maria mi se pare mult prea sentimentala pentru ca plange din orice.intotdeauna se miorlaie si nu ii convine cevahappyIn momentul de fata din film imi place de Raluca si de Sorin.

0 răspunsuri:
Întrebări recente