| Cristina1994 a întrebat:

Cui ii place serialul "Vampire Diaries"? Cin vor aparea serii noi?

5 răspunsuri:
| LauraMB a răspuns:

Episodul 18 va aparea joi:X adica la noi vineri:*

| MindExplode a răspuns:

Imi place foarte mult.
Deocamdata a aparut episodul 17 sa il asteptam pe 18.happy

| Eyleen a răspuns:

Eu una ador serialul.
Nu se stie daca v-a aparea si sezonul 3 ...Deocamdata asteptam finalul celui de-al 2-lea sezon;

| VanessaM a răspuns:

Il iubesclove struck. Julie Plec si Kevin Williams au spus ceva referior la sezonul 3... o simpla idee.cum ar fi "introdusa" prima Petrova, Charlotte, cea care a murit pentru a lega blestemul soarelui si al lunii.si daca apare. ca de obicei, in luna septembriehappy

| Cristina1994 explică:

A 17 serie am vazut-o zi eu azi da a 18 cind va aparea?