| deniii589 a întrebat:

Va place serialul "The Vampire Diaries"? De ce?

3 răspunsuri:
| Alexa113 a răspuns:

Da imi place! Imi place deoarece mereu este suspans, nu stii ce o sa se intample! Si mereu apare ceva nou care te surprinde.De aia imi place mie asa mult The Vampire Diaries! Il ador!big grin

| Patty99 a răspuns:

Da imi place si sti dc? fiindca e diferit de alte filme are actiune suspans si desigur dragoste...este captivant nu plictisitor ca si clasicele filme cu politicieni...

| Criss22 a răspuns:

Imi place pentru ca e mereu imprevizibil si mai ales pentru elena si damon.mai ales damon.e personajul meu preferat