| GasBoy a întrebat:

Cui ii place the walking dead?

6 răspunsuri:
| iulianr a răspuns:

Serialul sau jocul? Serialul nu l-am vazut dar daca voi avea timp poate ma voi uita la toate episoadele. Si daca te refereai la joc (ceea ce nu cred)... mie imi place. Si daca nu l-ai jucat, iti recomand sa o faci. Are o poveste incredibila si te lasa putin pe ganduri la final...atat sezonul 1, cat si sezonul 2.Al doilea nu l-am terminat, dar cu siguranta va avea un final impersionant).

| M25M a răspuns:

If Daryl dies WE RIOT big grin

| eraclis a răspuns (pentru M25M):

Of course!

| DubstepQueen a răspuns:

Mie kiss
E super serialul!

| DaLittleUK a răspuns:

Mie mie mie! Dar imi place banda desenata laughing O sa ma uit si la serial, pentru ca banda desenata mi s-a parut foarte interesanta happy

| iann a răspuns:

Foarte tare serialul, si foarte bine realizat (in ciuda faptului ca e un serial cu zoombie). Merita!