| SṫRαḯηυℓ a întrebat:

Cum ar fi sa avem si noi macar un actor ca la hollywood?

Răspuns Câştigător
| mamammamamma a răspuns:

Foarte bine, naspa intrebare

6 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Ar fi foarte tare, avem si noi actorii nostri care sunt buni trebuie sa recunoastem, dar nu se compara totusi cu cei din Americalove struck

| Bunny a răspuns:

Chiar daca am avea ar fi unul si pentru a fi cunoscuti ca tara e nevoie mai mult de un om.Si chiar si asa daca ar fi vorba de un om, ar fi meritul lui nu al tarii unde s-a nascut.happy

| mgtow a răspuns:

Ar fi grozav. Inna deja a capatat multi fani aproape in toata lumea asa ca e macar o cantareata si mult mai buna decat un actor din EE. UU

| Psihiatra a răspuns:

La fel.nu i s`ar aprecia suficient talentul si nu ar fi asa cunoscut sad

| AlerimxD a răspuns:

Ar fi frumos, dar actorul nu ar fi deloc apreciat şi cunoscut, pentru că bănuiesc că n-ar juca în telenovele.
Şi nu toţi actorii de la Hollywood sunt atât de buni. Pun pariu că avem şi noi câţiva foarte buni, nedescoperiţi încă.
Xoxo.

| eofetizza a răspuns:

Foarte binehee hee