| bogdi504 a întrebat:

Cum au facut ca Andrada Precup sa fie castigatoare la tv daca emisiunea xfactor nu era in direct? A fost filmat totul cu ceva timp inainte in aceeasi seara sau au filmat fiecare concurent ca fiind castigator?

Răspuns Câştigător
| 123121aasjs a răspuns:

Au filmat fiecare concurent cum mimeaza ca a castigat.
Si dupa ce s-a votat, au pus integistrarea cu concurentul care a primit cele mai multe voturi

4 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Da, au spus ca au filmat ca la iumor, apoi au dat inregistrarea cu cine a castigat

| Anuket a răspuns:

Deși se prezintă ca reality show-uri, tot ce se dă la TV este regizat mai mult sau mai puțin.

| Anuket a răspuns (pentru Anuket):

Se știa cine trebuia să câștige.

| 123121aasjs a răspuns:

Au filmat ca la iumor