| Ella99love a întrebat:

Emisiunea "M-a facut mama artist" care este in fiecare joi seara este in direct sau inregistrata? eu nu am reusit niciodata sa ma uit joi seara, dar am vazut reluare duminica si asta vroiam sa stiu. si daca nu este in direct atunci finala o sa fie in direct la fel cum a fost si la "Miss fata de la tara" sau tot inregistrata e si aia? Fundabatting eyelashes

3 răspunsuri:
| AlessiaRebecca a răspuns:

E inregistrata, dar vocea e live big grin

| Ella99love explică (pentru AlessiaRebecca):

Si finala tot inregistrata e? adica castigatorul e deja plecat in America sau unde naiba se duce?

| AlessiaRebecca a răspuns (pentru Ella99love):

Cred ca finala o sa fie live, nu stiu sigur thinking