| aBunnyMind a întrebat:

Cum bag o subtitrare intr-un film sa o i-a automat? Adica sa pot sa ma uit pe tv la film si sa fie cu subtitrarea deja bagata. Funda garantat

Răspuns Câştigător
| Cuplacere a răspuns:

Doamne ce oameni, nu stiti sa cititi ma?

@Mentolata, ai aici -> http://www.videotutorial.ro/? p=4349 un tutorial care ti explica cum sa faci chestia asta :).

6 răspunsuri:
| Mihaiadamache a răspuns:

Salut, dai copy la numele filmului, dai rename la subtitrare si dai paste, si merge!

| Mihaiadamache a răspuns:

SI le bagi intr-un folder amandoua.am uitat

| aBunnyMind explică:

Vreau sa stiu daca poate sa fie introdusa direct in fara sa mai o bag eu manual.

| mateielisey a răspuns:

Cel mai indicat e ca in acel folder sa fie doar subtitrarea si filmu dar ca sa o poata citi subtitrarea trebuie sa fie in aceiasi locatie

| anna_3159 a răspuns:

Dai clik 2 pe film(bineinteles filmul care ruleaza,sa fie deschis)iar mai apoi dai la subtitles si iti apare acolo daca ai inclus si subtitrarea la filmul respectiv. daca nu,intri pe net,descarci subtitrarea corespunzatoare cu numele filmului complet, dupa ce s-a salvat, dai clik2 si exatragi fisierele, deschizi folderul obtinut iar apoi in filmul ce ruleaza tragi cu clik continutul folderului...

| Mihali a răspuns:

Daca iti downloadezi cel mai nou BsPlayer iti downloadeaza el subtitrarea