| AngelCosmy a întrebat:

Cum o sa se termine naruto shippuden?

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Nu s-a terminat nici manga inca, de unde sa stim finalul la Shippuden? Nu pot decat sa prespun ca va avea un final neasteptat, exact cum ne-a obisnuit pana acum...

3 răspunsuri:
| ShyKido a răspuns:

Cu o prezentare a scenaristului, producatorilor, animatiei, cei care le-au facut vocea personajelor s.a.m.d. Si probabil o melodie japoneza cu karaoke.

| DarkRoses a răspuns:

Cred ca naruto shippuden se poate termina in doua feluri:
1-Naruto se lupta cu Sasuke si il face sa se intoarca si odata reintorsi oamenii il proclama marele hokage,
2-Mor toti la sfarsit...Desi cred ca prima varianta e buna.laughing
Dar de obicei animeurile au un final stupid la care nici nu te astepti.asa ca mai bine ai rabdare pana se termina si o sa vezi singurwinking

| ɹǝʞoſ a răspuns:

Dupa shippuden se zvoneste ca vine akippuden. Deci mai sunt multe episoade.