| Maria_6499 a întrebat:

Cum fac sa nu ma mai bombardeze Facebook-ul cu mesaje pe mail?! Nu vreau sa nu mai fiu anuntata pe Facebook, vreau sa nu mai primesc pesaje pe Yahoo Mail. Fundita pentru cel mai bun raspuns :* (sa inteleg si eu ceva)Multumesc.

8 răspunsuri:
| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Contul meu -> setarile contului -> notificari -> si debifezi de acolo pentru ce nu vrei sa primesti notificare(cand comenteaza cineva poza ta, sau una pe care ai comentat-o tu sau perete sau mesaj sau cerere de prietenie etc)... simplu

| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Si salvezi la sfarsit

| Nede a răspuns:

E greu de explicat aici.te pot lamuri.ma gasesti pe mess.id d4rk_generation

| pink10 a răspuns:

Exista o setare... Te duci la "Acasa" dupa la " Setarile Contului " si dupa ai sus un tabel...Si te duci la "Notificari" si bifezi ce vrei si ce nu vrei :*
Funda?batting eyelashes

| kristen12 a răspuns (pentru pink10):

Si eu am aceeasi problema dar cand dau acolo unde ai zis tu nu imi apare nici o''notificare''

| pink10 a răspuns:

Scuze blushing Prima oara te duci la "Contul Meu" blushing

| cristyle a răspuns:

Deschizi yahoo\preferinte\conturi legate\legare facebook si de acolo setezi

| Maria_6499 explică:

Nu asta vreau! Vreau sa fiu anuntata pe facebook dar nu si pe Yahoo Mail!