| vass19 a întrebat:

Salutare. Pot sa vad de pe mail pe ce site-uri m-am inregistrat cu contul de yahoo.com? de exemplu (mi-am inregistrat contul de yahoo pe facebook ca sa primesc mesaje pe mail ) as putea sa vad toate inregistrarile care le-am facut?

1 răspuns:
| FageAndrei a răspuns:

Normal de fiecare data cand te inregistrezi cu mail-ul pe un site primesti un mail. Deci tot timpul o sa ai un mail cum ca te-ai inregistrat sap poate mail pentru confirmare.
Dar ai grija sa nu le stergi ca nu mai pot fi recuperate