| Hirockers a întrebat:

Cum pot sa imi curat laptopul daca mi-a intrat mancare(resturi, firimituri) la tastatura?sad[FUNDAAAAA]

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Na, cine e fetita care mananca la laptop... ( nu ca eu nu as manca laughing
1. Daca risti, intoarce putin laptopul si bate-l uşor... resturile mai mari vor cădea ( poti incerca cu aspiratorul sau uscatorul de par, dar uşor cu toate ca sunt sanse sa se deregleze ceva )
2. Daca vrei sa fii mai delicata cu el, ia un betisor, pune putina vata in varf dar bine lipita si incearca sa iei daca sunt alimente lipicioase ( guma sau alte chestii ), dar mai buna e prima metoda.
Sper sa iti foloseasca happy Azu:*

3 răspunsuri:
| Sasha89 a răspuns:

Cu aer comprimat pentru ca nu risti sa iti strice laptop- ul ca aspiratorul sau feonul. bafta!

| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Poi il inchizi si cu o scobitoare)ii rupi varful ascutit_il cureti
Mare atentie!
Pa pa!

| Andreeaaaaaa a răspuns:

Dai cu aspiratorulhee hee--->app dar nu puii pe el doar asa pe deasupra ca iti trage frimiturilewinking-->funda?