| Vladsnllgddvff a întrebat:

Cum pot sa instalez filme in limba engleza doar ca sa aiba subtitrare in limba romana pe telefon?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Descarcari https://www.internetdownloadmanager.com/
descarci filmul gata subtitrat si il copiezi in telefon

| Sn4k3 a răspuns:

Popcorn Time

| PainTech a răspuns:

1. Nu instalezi filme pe telefon că filmele nu sunt aplicații.
2. Descarci filmul, descarci subtitrarea srt in română, pornești cu un player ( VLC ) și gata.

| Alexuţ02 a răspuns:

Cat stai sa descarci filmul, nu mai bine il privesti online? intreb si eu doar.
Oricum, poti sa le descarci de pe PC si le bagi in telefon cu usb, sau direct de pe telefon, dar nu toate vin cu subtitrare