| rosco a întrebat:

Vreau sa invat engleza. Ce filme in engleza pentru incepatori imi recomandati, cu subtitrare in romana.

Răspuns Câştigător
| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Absolut orice film, toate sunt la fel.Incearcale pe cele animate in general folosesc un limbaj mai simplu si mai usor de inteles.happy

2 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Orice film e bun, dar ti-as recomanda sa incepi cu desene animate in engleza.Sunt mai usor de inteles, apoi continui cu filme :-)
Spor la invatat:-)

| AcHollism a răspuns:

Pai daca vrei sa inveti engleza uitandu-te la filme de ce mai vrei subtitrare in romana?