| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Cum pot sa platesc pe Netflix daca eu nu am card si nici nu stiu cum si unde sa fac un card? sad

9 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Iti faci card la banca boss, orice banca.

| Ineys a răspuns:

Uite aici metodele de plata: https://help.netflix.com/ro/node/41049

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci la prima banca și îți faci un cont

| Celestina003 a răspuns:

Stiu eu o metodă care poți sa te uiti fara abonament.

| andreiw132 a răspuns:

Te duci frumos la o banca, orice banca si intrebi 'ma puteti ajuta sa imi fac un card bancar?' si pana la urma o sa iti dea o serie de intrebari, si dupa iti va veni cardul in maxim o luna, probabil. Iti bagi bani pe cardul acela si platesti abonamentul. Daca esti in Anglia, recomand Lloyds, este cea mai buna din Anglia. Nu prea pot sa iti recomand banci din Romania ca sunt plecat de mult. in fine, Gasesti tu. Ii poti intreba pe parinti daca te pot ajuta cu un card si sigur te vor ajuta! (imi pare rau pentru orice greseala de scriere, sau daca nu ai inteles ceva.)

Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Celestina003):

TPU nu incurajeaza furtul online... zic si eu

| Sofer a răspuns:

Îți faci card sau găsești un prieten binevoitor sa împartă contul cu tine.

| Celestina003 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Nu...e o aplicatie.