| bianca37 a întrebat:

Vreau sa îmi fac Netflix dar nu am card. Cum as putea face sa am și eu Netflix fără card adica sa plătesc undeva?

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai în mod sigur un prieten care are card. Rogi să îți plătească el cu cardul, dar contul să îl faci pe numele tău. Iar tu îi achiți lui lunar cash.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti platii prin Orange dar nu stiu daca este doar daca ai abonament si se adauga la factura lunara sau pur si simplu adaugi credit pe cartela. Poti incerca...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu îți poți face cont fără card

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Fals!

| Anonimul151 a răspuns:

Există acele terminale de plată la unele magazine. Trebuie doar să selectezi Netflix, îți bagi adresa de mail de la cont, iar după aceea îți arată cât ai de plata. In momentul respectiv, bagi banii cash în terminalul de plata și gata.

După cum știu, se poate. Poți încerca.

Există doar la magazinele mari. Exemplu kaufland.

| thunder11 a răspuns:

Te poti duce in magazine mari de exp kaufland si sa cauti niste gift carduri pe care scrie Netflix si mi se pare ca costa 50 de lei o luna si gen pe spate la gift card ai un cod pe care il pui pe aplicatie si gata e simplu