| Adryansana a întrebat:

Buna, cine îmi da niste detalii despre abonlllmentul Netflix mi-am facut abonament de 5 euro am achitat cu cardul, și as vrea sa stiu cand trece luna se ia bani iar de pe card sau trebuie sa confirm eu sa platesc din nou pe luna viitoare?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Isi trag singuri banii de pe cardul tau, la ziua stabilita, cand se implineste luna.

| J0B0MAT a răspuns:

Se ia automat. Dacă vrei să nu mai ia, trebuie să anulezi înainte de data scadentă.