| adutzadragutza a întrebat:

Cum pun subtitrare la un film confused E in engleza happy ii pot pune eu subtitrare? plz cine imi da cel mai bun raspuns funda :X

Răspuns Câştigător
| losnariu95 a răspuns:

Pai first.1.mergi pe google si cauti subtitrare cu numele filmului apoi mergi pe un site de subtitrari downloadezi subtitrarea si o pui pe ecran.cnd e gata deschizi filmul si tragi subtitrarea pe ecranul filmului asta-i tot, primesc fundita!

3 răspunsuri:
| Ionutz1998 a răspuns:

Ia bs player si ia un film
si ti se ia singur subtitrare

| anonim978 a răspuns:

Sall am eu raspuns. Descarca BS player si o sa subtitreze singur... Funda big grin?

| oli_2204 a răspuns:

Da poti sa ii pui tu subtitrare la film trebuie sa o downloadezi de pe net si dupa aia o tragi in programul cu care vezi filmul.