| m_3358 a întrebat:

Cum sa gasesc filmul acesta? este un thriller sau film de groaza,
este vorba despre o fata care nu credea in Dumnezeu si un preot ce dorea sa o ajute dar ea nu ia acceptat ajutorul.intr un final ea a retrait intamplarile lui Isus, de exemplu.in club ia curs sange de pe cap ca si cum ar avea coroana de spini, acasa cand facea baie ia curs sange din palme si picioare ca si cum iar fi batut cuie.care imi spune cum se numeste, dau funditabig grin!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Nousername a răspuns:

Cred ca l-am vazut aseara la tv, da nu sunt sigura... thinking

| silviu134 a răspuns:

M-ai facut curios
Nouserman pe ce canal ai vazut filmul?

| m_3358 explică:

Silviu134
-chiar nu mai tin minte,a fost acum multi ani si nu l am vazut in tara;
raspunsul corect era STIGMATA-titlul filmului, multumesc catalinxx, ai fundita!