| gemeni6226 a întrebat:

Cum se cheama filmul despre fata care picteaza de la 6 anisi l a pictat pe Isus asa cum spune ea ca l a vazut?

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

L-ai văzut tu, sau doar ai auzit că există?
Eu știu doar Heaven Is for Real (2014)
https://www.cinemagia.ro/filme/heaven-is-for-real-579225/

| gemeni6226 explică (pentru floresdemayo):

La un moment dat am cautat ceva pe Youtube si nu am gasit ceea ce am cautat si a aparut trailerul filmului dar l-am neglijat tocmai pentru a vedea filmul despre care scrii mai sus Heaven is for real, a doua zi degeaba l-am mai cautat ca nu l-am mai gasit.Dar am cautat pe google despre artista respectiva si am vazut ca ea exista si ca picteaza de la varsta de 4 ani are niste picturi superbe.Ma gindesc ca poate au facut un film despre viata ei.

| gemeni6226 explică (pentru floresdemayo):

Https://www.google.com/......ps?/search
aici sunt picturile o cheama Akiane Kramarik

| gemeni6226 explică (pentru floresdemayo):

Pina la urma urmei nu sunt sigura daca era film documentar sau film artistic oricum am gasit 2 filme documentare despre si ma multumesc cu atit.Cu atit mai bine cu cit este film documentar si nu artistic cu atit este mai veridica.

| Vântulalb a răspuns:

Fantezie, ca orice film.

| Vântulalb a răspuns (pentru Vântulalb):

A, cum se cheama. Nu stiu.