| Bogdana a întrebat:

a fost acum pe disney channel un film cu o fata Shamanta si tot o fata pe care creat-o un baiat, Lorrete.imi puteti spune va rog cum se cheama filmul pentru. ca nu l-am vazut de la inceput si cum o cheama pe personajul samantha?

Răspuns Câştigător
| miha<3 a răspuns:

Buna! filmul se numeste pixel perfect adica perfectiune virtuala l-am vazut ahi eu e misto
xoxo
denisa

7 răspunsuri:
| cristinela a răspuns:

Buna filmul se numeste perfectiune virtuala

| Kiduuuu1445 a răspuns:

Filmul se numeste pixel perfect happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna si mie mi-a placut acest foarte mult si nu ma siut cum se numeste am dat la google programul filmelor de pe disney channel si am gait cu se numeste si se numeste perfectiune virtuala si nici eu nu laam vazut de la inceput.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmul se cheama pixel perfectionhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Perfectiune virtuala e numele filmului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu l-am vazut de aceea il caut si nu il gasesc tu gasesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmul se numeste perfectiune virtuala