| Nutella21 a întrebat:

Cum se numea desenele acelea cu un pusti care avea un jurnal? Le dadeau parca pe MiniMax sau Foxkids nu mai stiu! Dau funditaaa :X

4 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Nu ştiu dacă vorbim despre aceleaşi desene animate însă eu îmi amintesc două dintre ele. Unul se numea "Doug" şi altul "Arthur". Ambele erau pe Minimax.

Pa-pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing) Eo stiu de niste carti: Jurnalul unui pusti tongue In engleza, care le dadea si la televizor, se numea The dairy of a wimpy kid big grin. Nu mai stiu pe ce canale erau tongue Dar... laughing Macar sper ca te-am ajutat big grin. Apropo, vezi ca o sa mori de ras daca citesti cartile sau vezi desenul laughing. Am citit o carte intreaga din seria aia (Numarul 1) Intr-o singura zi laughing

| cllaudDia a răspuns:

Doug.

| xAke a răspuns:

Unde-i Andy
sau
Arthur

Sper ca te-am ajutat happy