| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a întrebat:

Cum se numea desenul animat cu o familie cu doi copii, unul baiat si una fata, fata cam neserioasa si baiatul interiorizat şi cu un vecin ciudat. Desenul animat era in trei parţi. Dau fundă

Răspuns Câştigător
| Mirela111 a răspuns:

Bona mea e un vampir? tot cam asa ceva si de genu acesta,, nu stiu mai rasculeste prin memorie poate iti vine o idee

6 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Dexter? laughing pfoa erau multe desene cu o familie si 2 copii

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 explică:

Nu, păi băiatul se numea Adrian si in prima parte erau ajutati de un om din viitor care le trimitea tot felul de "cadouri ", un fel de bobite care daca le mancai te unflai ca un balon, un schimbator de vreme care deregla vremea si cand era cald de fierbeai cand frig de degerai, a doua parte era cu calatoriile baiatului in spatiu, pe diverse plantete, una in care totul se derula foarte repede, timpul trecea extrem de repede sau una "Hansel şi Gretel" în care totul era din bomboane şi dulciuri, una in care priveliştea se metamorfoza

| xXteLOVEscXx a răspuns:

Familia Fliston?

| RΔϟVAη a răspuns:

Mama are intalnire cu un vampir sau Mama mea se intalneste cu un vampir. La-m vazut acum ceva timp. In film sunt 2 baieti : unul mare, unul mic si o fata care este sora lor cea mare. Adam sau Adrian cum il chema pe pusti era pasionat de vampiri. Asta e nu bona mea e un vampir

| PanteraRoz1997 a răspuns:

Inlocuitori

| Dalma_6361 a răspuns:

Cred ca familia mezga dar nu sunt sigura