| UrsuletulPufos a întrebat:

Acum 5-8 ani, era un desen animat la televizor cu niste omuleti care se aflau in interiorul unui baiat si de fiecare data când băiatul era bolnav sau se lovea, ei se luptat cu bacteriile si aveau grija ca băiatul sa fie sănătos. Din câtă îmi aduc eu aminte, erau doi prieteni ( in rolul principal ) iar unul dintre ei parca arată ca o pastila si era mai puternic, fata de celălalt care era mai slab. Știe cineva cum se numea desenul?

Răspuns Câştigător
| Sean a răspuns:

Ozzy & Drix cred

1 răspuns:
| Holocaust a răspuns:

Sigur sunt Ozzy şi Drix, după cum a zis şi @Sean. Oh, frate, ce amintiri...Chiar uitasem de desenele alea.