| TheAdriann a întrebat:

Cum se numea filmul acela care a fost difuzat pe Jetix si era despre un baiat de la oras care avea un caine si tatal lui l-a trimis la tara, la bunici si acolo a privit o cometa si a putut sa vorbeasca cu animalele pentru nu stiu cate zile si a trebuit sa salveze nu stiu ce situatie de-a lui bunicasu ca darimase un hambar cu un atv...

A little bit of help?

4 răspunsuri:
| ChidoriKing a răspuns:

Toata lumea vorbeste sau cv de genu'...

Hope i helped =]

| TheAdriann explică (pentru ChidoriKing):

Sti cumva si numele actritei?

| TheAdriann explică:

Multumesc, sti cumva si numele actritei care joaca rolul prietenei copilului?

| ChidoriKing a răspuns (pentru TheAdriann):

Nu,imi pare rau