| ionelaparasca a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare. Acum cativa ani a fost difuzat pe KANAL D un film de groaza. In film era vorba despre o fata care ramane singura acasa deoarece mama ei a murit iar tatal ei trebuie sa plece din oras sau din tara din nu stiu ce motiv. Iubitul ei se imbraca intr-o haina neagra cu coasa si tot ucide elevi din scoala. Intrebarea mea este daca stiti cumva cum se numea filmul. Mai tin minte ca in titlul filmului aparea numele de sydney. Stiu ca nu am dat prea multe detalii dar va rog sa ma ajutati. Dau fundita.

2 răspunsuri:
| TOOL a răspuns:

Scream (1996) daca nu l-ai gasit eu asta cred ca e.

| alicecurtis a răspuns:

Scary Movie... poate?! sunt mai multe parti, posibil sa fie prima! big grin