| Arustei_Marinica_2000 a întrebat:

Stie cineva cum se numea filmul indian in care o fata s-a certat cu prietenul ei, apoi ea a plecat din tara unde se ocupa cu pictatul peretilor unei Biserici si dupa care prietenul ei a gasit-o la Biserica

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

L-ai vizionat tu sau ți-a fost recomandat de cineva? Fiindcă, eu nu cred că era film indian! Indienii nu știu de el. ))

Însă "The Wedding Chapel" (2013) e identic cu descrierea ta.
https://www.cinemagia.ro/filme/the-wedding-chapel-583976/

| Arustei_Marinica_2000 explică (pentru floresdemayo):

L-am vazut eu, si sunt sigura ca era indian. nu e acesta, dar oricum multumesc!

Întrebări recente