| Britney_8841 a întrebat:

Cum se numea filmul in care o fata era foarte rea cu mama ei si intr-o dimineata cand a plecat la scoala foarte machiata s-a certat cu mama ei, si cand s-a intors acasa erau multe masini de politie si aflase ca mama ei a murit, dupa care ea a ramas cu tatal ei care avea o iubita, si ea incepea sa fie rea purta hainel mamei ei.

1 răspuns:
| Anda1197 a răspuns:

Era si un videoclip de la Blaxy Girls - Dear mama. E exact cum ai spus tu...dar film.nu stiusad