| Sw33tG1rl4ever a întrebat:

Cum se numea filmul? Salut TPU! Am vazut mai de mult un film la televizor despre un grup de 4 copii care au mers intr-o excursie cu clasa in alt oras si si-au facut un plan pentru a prinde niste hoti. Erau parca 3 baieti si o o fata. Un baiat era negru si gras si fata il placea pe un baiat ( dar nu cel negru ). Ei aveau mai multe chestii pe care le-au intrebuintat pentru a prinde hotii ( un laptop cu care i-au inregistrat, statii de receptie etc. ). Si dupa ce au prins hotii a aparut un articol in ziar in care scria ceva de genul " 4 tineri din din New York City au salvat aurul orasului... ( si scria numele orasului ). Apoi s-au intors in orasul lor. Va rog sa imi spuneti cum se numea filmul, dau funda!

2 răspunsuri:
| Sw33tG1rl4ever explică:

Nu e The Grudge, faci misto de mine?! Ti se pare ca ce am descris eu aici e film de groaza? Raspundeti aiurea doar ca sa primiti tricoul! :-J

| SpawnnFury a răspuns:

The Grudge.