| DJohnny a întrebat:

Cum se numeste creatura aia din Stapanul Inelelor care "calareste" un dragon si nu i se vede fata deloc tot filmul? Ceva cu M?

3 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Dragonul se numeste Nazgul iar calaretii se numeau ceva de genul Regii cazuti sau pe acolo.

| UnleashedPsycho a răspuns (pentru greyhound):

Greşeşti. Călăreţul în sine e Nazgul. "Dragonul" e Fellbeast.

| bunjy a răspuns:

Raspunsul Este Wich King(Regele Vrajitor) Care a trait o lunga vreme in Angmar ''Tinutul de sus '' Nazgulii sunt subordonatii lui! Nu va puneti cu mine la Stapanul Inelelor ca va fac praf.