| COSMIN01_8510 a întrebat:

Cum se numeste filmul acela cu un copil care ii facea glume din greseala vecinul. Stiu ca intr-o parte s-a jucat cu proteza lui si ia scos dintii din fata si ia pus niste guma sau ceva, l adat parca pe 8 sau 9 in reluare. Copilul era blond si vecinul era un mos care a mai aparut in diverse comedii.Alta parte era ca ia aruncat din greseala in gratar copilul nistea vopsea cu lemn cand aspira.La dat pe pro tv zilele trecute.

Răspuns Câştigător
| NewDivide a răspuns:

Denis pericol public.

9 răspunsuri:
| AliceAliceAliceAlice28 a răspuns:

Dennis,pericol public

| Laurretta a răspuns:

Denis pericol public.

| lifeisperfekt a răspuns:

Filmul se numeste :''Denis, pericol public''. Sper ca te-am ajutat happy. Pa!happy

| pinkqueen98 a răspuns:

Denis pericol publichappy

| Leon16 a răspuns:

laughing Denis pericol publiclaughing

| ButterflyMiley a răspuns:

Denis pericol public. laughing

| Aednaxela2233 a răspuns:

Dennis,pericol public...

| nicoletabubu a răspuns:

Denis pericol public

| Умcмв a răspuns:

Denis pericol public.