| Black_Panda_2000_cFwx a întrebat:

Cum se numeste filmul in care este vorba despre un pictor ce nu isi gaseste muza, acesta platind femeii sa ii fie muze dintr-o data o c***a ii ofera niste bani pentru a fi muza lui crezand ca el va face sex cu ea. Acesta tot pictand-o se indragosteste dar nu stie daca s-a indragostit de tablourile cu ea sau de ea.

4 răspunsuri:
| Daniel9988 a răspuns:

Si eu stiu filmul, mi-ar placea sa aflu cum se numeste...Si cei doi vor avea o fetita, in sfarsit pictorul moare.

| floresdemayo a răspuns (pentru Daniel9988):

Am citit descrierea filmului, cu pictorul și femeia de moravuri ușoare, dar cu amănuntele pe care le-ai oferit în plus, cred că mi-am amintit filmul.
Sunt curioasă, dacă și tu, tot la acest film te-ai gândit. Vezi puțin...
Moll Flanders (1996)
https://www.youtube.com/watch?v=MRzcKOTnrrs

| Daniel9988 a răspuns (pentru floresdemayo):

Exact! Multumim!

| Cici91 a răspuns:

Nu-i cumva filmul asta pe care il cauti? La Migliore Offerta (The Best Offer) 2013