| Cksihja a întrebat:

Cum se numește filmul în care mai mulți șefi se aruncau pe geam apoi au montat un geam mai rezistent?

10 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vezi daca te referi la:

Horrible Bosses 1 (2011)
Horrible Bosses 2 (2014)
https://www.youtube.com/watch?v=oAX1qt8bCDI

| Cksihja explică (pentru floresdemayo):

Nu e, din ce am văzut era o concurență pentru scaunul de șef dar după ce ajungeau șefi înnebuneau și se aruncau pe geam.

| Catrice a răspuns:

'De ce sar șefii, Mitică?'

| teo530 a răspuns (pentru Catrice):

laughing) asta e numele filmlui sau ai spus la misto? l am cautat dar nu am gasit nimic

| Catrice a răspuns (pentru teo530):

Eh n-ai căutat unde trebuie :)) căuta pe www.filmelamistofacutedupaoldones.co.com.gov.uk.ru.ro

| gabicoo a răspuns:

Măsurile de redresare a economiei luate de guv. Orban!

| JicaContra a răspuns:

Parlamentul din rrrrominica?
moama ce as vrea sa vad toti politicienii aruncandu-se pe geam si l-as bate pe ala care pune un geam mai rezistent big grin

| teo530 a răspuns:

laughing

| Jokers666 a răspuns:

Nu mai inteleg nimic asta este bun de film