| PlayTheGame a întrebat:

Cum se numeste melodia asta din CARS 2006, este una linistitoare si as dori sa ii aflu numele sau sa imi da-ti un diveo in care este mai lunga (toate). Multumesc anticipat Funda! Asta e video: http://www.youtube.com/watch?v=075U1qb6LrU

Răspuns Câştigător
| premiere30 a răspuns:

Păi tipul de melodie pare a "Calm Jazz". Caută pe internet muzică Calm Jazz.
Am găsit aici partea aceea:http://www.youtube.com/watch?v=qzSC0ntFgl4&feature=related

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acest videoclip nu mai este disponibil deoarece persoana care l-a încărcat şi-a închis contul YouTube.
Ne pare rău.

| PlayTheGame explică (pentru anonim_4396):

Am uitat scuze acel cont a fost al meu dar mi l-au închis crying

| PlayTheGame explică (pentru anonim_4396):

Ma refer la scena din cars in care tirul care il transporta pe fulger (personajul principal) este pe autostrada si niste masini (vandaliste laughing ) erau 3-4 la numar nu mai stiu sigur si iau pus o melodie ca sa adoarma... Multumesc anticipat