| andreigroza19 a întrebat:

Cum se numeste melodia cu care incepe Bleach in partea in care Ichigo si ceilalti sunt in Castelul lordului Aizen?

Răspuns Câştigător
13 răspunsuri:
| Kyrie a răspuns:

Nu stiu dar vrei sa-ti dau melodiile mele favorite din bleach?

| andreigroza19 explică:

Am gasit oarecum mel...Era pe lista cu unul dintre soundtrackuri(Ulquiorra sound...)

| andreigroza19 explică:

Soundscape to ulquiorra lolgik

| Kyrie a răspuns (pentru andreigroza19):

SI VIDEOclipul e perfect, e cel mai perfect videoclip cu ulquiorra si cea mai potrivita melodie care se potriveste cu ulquiorra

Ulquiorra Schiffer este de asemenea caracterul meu favorit de anime din toate animeurile (si m-am uitat la multe animeuri si inca ma uit si tot ulquiorra ramane cel mai tare xD) un lucru il stiu sigur, el era cel mai puternic espada tongue

| andreigroza19 explică:

De fapt si Nnoitra

| andreigroza19 explică:

Ma rog e cam ciudat

| andreigroza19 explică:

Eu nu prea urmaresc anime...Adika nu ma uit al 10 12 odata.ma uit la 3 de la inceput pana la sfarsit

| andreigroza19 explică:

Bleach, Naruto Shippuden, Soul Eater

| Kyrie a răspuns (pentru andreigroza19):

Iti place si de Nnoitra dar el nu e puternic, el chiar e al 5-lea, vezi tu Aizen le-a pus numerele dupa putere nu dupa evolutie
Ulquiorra Schiffer a evoluat intre timp, a obtinut pana si Secunda Etapa, singurul Espada cu al 2-lea ressurection, e aproape la fel de puternic ca Gin cu a 2-a etapa happy,(gin era mai puternic ca Ichigo la episodul 290+), Gin era aproape la fel de puternic ca Aizen ca putere, chiar daca nu se vedea (inainte sa-si fi bagat hogyoku fireste)

Cam asa sta povestea cu ulquiorra, e adevarat

Dar singurul lucru care nu inteleg este cum Ichigo a devenit cel mai puternic in doar 2 ani pe cand altii le-a luat o mie si ceva de ani x(

Mda... big grin

| andreigroza19 explică:

Am zis eu ca imi place de Nnoitra?

| andreigroza19 explică:

Persoaju principal mereu e mai special-_- imi mai place de Szayel Aporro Granz