| sveta14 a întrebat:

Cum se numeste melodia din Pariu cu viata in episodul 24 in minutul 80 si 40 de secunde?

Răspuns Câştigător
| simona2014 a răspuns:

am invatat sa lupt
fragile
where the wild roses grow

7 seconds
avem acelasi vis
something stupid
wicked game
cred ca zici de asta...who cares... este episodul in care aia i-au cuplat pe ioana cu andrei
my real love
family portrait
the power of love
you lost me
jingle bell
te rog sa te uiti la toate ca sigur este unul din ele si scuze ca te corectez dar au fost 12 episoade
sper ca te-am ajutat :*love struck cand pui la cautare pe youtube dupa ce ai scris melodia pui dupa pariu cu viata ca dupa aia iti da altceva
exemplu
am invatat sa lupt pariu cu viata
asa sa scrii pe youtube
bye:*love struck
sper sa iau fundita

| sveta14 explică (pentru simona2014):

Mersi mult, am gasit melodia, sunt membru nou acestui sit, nu stiu cum sa dau fundita!

| simona2014 a răspuns (pentru sveta14):

Ehh...afli tu

4 răspunsuri:
| lovebitesforever a răspuns:

Te referi la "Who cares" cantata de Andrei si Ioana?thinking

| UrlatiDeathRun a răspuns:

Au fost doar 12 episoadestraight face