| IcsYzet_Diana_1997 a întrebat:

Cum se numeste melodia din vampire diaries din sezonul 2 ep 21? Melodia care incepe dupa ce o omoara klaus pe Elena si coboara de pe altar...va rog

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| RetardedRacoons a răspuns:

Spoilere tu-ti natia matii!

| anonim_4396 a răspuns (pentru RetardedRacoons):

Si de ce trebuia tu ca un cocalar ratat sa injuri, nu inteleg? nu stii sa raspunzi cilivizat?

| RetardedRacoons a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu, insa aleg sa n-o fac. Nu inghit prostii. Sictir!

| IcsYzet_Diana_1997 explică (pentru RetardedRacoons):

Nu inteleg dc injuri, voiam doar sa stiu numele unei melodii... daca nu sti sa raspunzi civilizat...nu mai raspunde.

| RetardedRacoons a răspuns (pentru IcsYzet_Diana_1997):

Pentru ca esti retarda d-aia, pui un spoiler enorm pe o pagina principala, mai sunt si oameni care n-au vazut inca episodul ala.

| MEIALI a răspuns:

Nu sunt fan al serialului, dar sunces!

| AndaDaniela a răspuns:

Se numeste melodielaughing