| tututualu a întrebat:

Cum se termina nini

5 răspunsuri:
| wendy434 a răspuns:

Bun desi finalul este cam asa:
Thomas si Nini se casatoresc, dar uite ca apare si Victor cu peruca lui Nicholas in mana si ii dezvaluie lui Thomas secretul lui Nini, iar nunta de amana pentru o zi iar apoi Nini vrea sa plece de la ambasada dar Thomas vine si ii spune ca nu poate fi suparat si nunta continua...asa se termina serialul(telenovela) Nini{din pacate pentru mine care sunt fanul ei nr.1, dar si pentru toti fani Nini sau nu neaparat pentru toti.pentru toti ce le plac serialul(telenovela)Nini}

| GiuliaTamas a răspuns:

Martin si aia blonda o sa fie impreuna.Iar tomas si nini se casatoresc iar in timpul ceremoniei vine victor cu peruca lui nicolas in mana se amana nunta o zi iar dupa nini vre sa plece de la ambasada dar dupa aia vine tomas la ea ii zice ceva ca nu poate sta suparat pe ea se casatoresc si atat http://www.youtube.com/watch?v=fj2HyKCPG2E

| tecurex a răspuns:

Mor toti

| qpVVicky a răspuns:

Nini ramane cu ambasatorul(Tomas)
Vicotr si Selina raman singuri
Martin ramane si cu Sofia si cu Lola (deoarece le iubeste pe amandoua)
Carmen ramane cu Angel
Juan cu sora lui cheama
Pana la urma se afla ca Nini este Nicolas, dar Tomas o iarta.