| anonim_4396 a întrebat:

Cum sunt filmele cu InuYasha? Am vazut ca sunt trei filme pe langa serial.

Răspuns Câştigător
| DeMeTrIoN a răspuns:

Sunt de fapt patru filme:1)Affections Touching Across Time; 2)The Castle Beyond The Looking Glass(cel mai super:Inuyasha se saruta cu Kagome); 3)The Sword of World Domination; si 4)Fire on the Mistic Island. In primul nu mai stiu despre ce e vorba, in al doilea e cu kaguya, printesa noptii fara de sfarsit, al treilea e cu sabia tatului lui inuyasha:Suunga(parca asa se chema) si in al patrulea e cu cei 4 zei ai razboiului. Le gasesti pe http://desene-animate.rascuplans.ro/tag/inuyasha-cartoons/. Sper sa-ti placa la fel de mult cum mi-au placut si mie!

3 răspunsuri:
| iChaz a răspuns:

Super marfa! happy le-am vazut de vreo 2-3 ori pe fiecare in parte. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc. Le-am gasit si m-am uitat peste ele. Sunt interesante dar trebuie sa ma uit intai la toate episoadele banuiesc big grin

| Waterfall a răspuns:

Si eu as vrea sa aflu :d