| anonim_4396 a întrebat:

Cum trimit o cerere de prietenie sau un mesaj pe TPU?( scuze de categorie)

Răspuns Câştigător
| AnotherSimplePerson a răspuns:

Intrii pe contul persoanei careia vrei sa ii dai si sub poza ei, gasesti acolo
*Ajuta oamenii din...
Ultima logare:...

sub astea ai "+ adaguga ca prieten"
si "trimite un mesaj "

numai bine:*

2 răspunsuri:
| aniriiiiii a răspuns:

Dai pe profilul celui caruia vrei sa trimiti cere si o sa scrie sub poza adauga prieten.

si mesaj dai in stanga la mesaje si acolo vei gasi :*

| KimK a răspuns:

Buna ella163! Pai este foarte simplu. Dai un clik pe utilizatroul caruia vrei sa-i trimiti mesajul sau cererea de prietenie, apoi sub avatarul (poza) lui scrie "Adauga ca prieten" si "Trimite un mesaj".
Sper ca te-am ajutat.
Funda?