| Anonimku a întrebat:

Cum va reactiona Emir cind va afla adevarul despre Feriha? Adica cind va afla ca ea nu este bogata si este fiica portarului?

2 răspunsuri:
| Maybeoneday a răspuns:

Se va supara foarte mult pe ea. Dar, dupa ce vor fi rapiti amandoi de logodnicul ei (Halil-nebunul care a evadat de la spitalul de nebuniwinking ) se vor impaca, el intelegand-o de ce l-a mintit. Funda?

| BebelinaBebe a răspuns:

Se va supara, se va muta in blocul ferihăi si va fi cu Cansu ca sa o faca geloasa pe Feriha... pana la urma se impaca cand scapa de Halil (care ii sechestreaza)! Ce frumos s-au impacat, cauta pe youtube Feriha ep 44 si da pe la minulul 35 sa vezi... e super!