| larysa20 a întrebat:

Cum vi s-a parut filmul The Exorcism of Emyli Rose? Mi-e mi s-a parut foarte frumos m-a impresionat.

Răspuns Câştigător
| Dragunov5767 a răspuns:

Nu prea fain adica prea putine intamplari si actiunea se petrece dupa exorcism chiar daca filmul zice ca e un caz real, totusi puteau sa faca un remake dupa ce s-a intamplat

3 răspunsuri:
| Isabella95 a răspuns:

Mie nu imi place genul acesta de filme. The Exorcism l-am evitat de multe ori filmu acesta, ma sperie!

| GirlzM a răspuns:

L-am vazut si a fost genial, dar stii tu. ma cam sperie. Actiunea a fost grozava, dar dupa film n-a mai fost asa grozav.cel putin noaptealaughing

| lariopris a răspuns:

Foarte Horror si Foarte PAranormal.laughing E fain numa ca nu e indicat sa te uiti noaptea la el