| Madalina7944 a întrebat:

Cum vi s-a parut primul episod din sezonul 3 din 90210? Mie mi-a placut la nebunie si de abia asteptam sa inceapa noul sezon.
Eu l-am vazut aici (http://www.serialepe.net/2010/09/90210-sezonul-3-episodu l-1.html), e cu tot cu subtitrare. Astept pareri :)

Răspuns Câştigător
Janina
| Janina a răspuns:

Am privit doar primele 2 sezoane si mi-au placut la nebunie happy abia asteptam sa inceapa 3, mersi de link

4 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Hmm. si eu ma uit la serialul asta dar sunt abia la sezonul 1 episodul 14sad
dar imi place fff mult:X [ dupa The Vampire Diaries ].

| adriangabor92 a răspuns:

Super

| onlytiff a răspuns:

A fost foarte tare. Totusi mi-e dor de vechea Naomi.si ma bucur ca Annie a trecut pestebig grin. oricum, abia astept urmatorul episod!

| SaMoriTu a răspuns:

Am totul intr-un cuvant:
Mirific:X